Zaznacz stronę

Auta zdalnie sterowane na akumulator dla dzieci, coraz częściej możemy spotkać nawet będąc z dzieckiem na spacerze. Takie auto to frajda nie tylko dla dziecka, ale i dla rodzica, widząc radość dziecka czy potrzeba Nam czegoś więcej? No właśnie! Zobaczymy jaki mamy wybór decydując się na zakup takiego samochodu.

Od jakiego wieku może dziecko jeździć w takim samochodzie?

Auta zdalnie sterowane są przystosowane dla małych dzieci, które siedzą już stabilnie. Takie zabawki na pewno przypadną do gustu chłopcom i dziewczynkom, które uwielbiają spędzać czas na polu. Najczęściej taką zabawkę kupuje się jako prezent np. na roczek, Boże Narodzenie czy Dzień Dziecka. Wiadomo nie jest to tania zabawka, ale możemy zrzucić się na nią w kilka osób. Babcie, dziadkowie, ciocie czy wujkowie na pewno chętnie dorzucą się do prezentu dla dziecka, który będzie służył dziecku przez dobrych kilka lat,nawet do 4 czy 5 lat w zależności na jaki model się zdecydujemy.

Właśnie wybierając pojazd zdalnie sterowany dla mniejszego dziecka, zwróćmy uwagę czy posiada on pasy zabezpieczające,  oparcie i pilot którym rodzic będzie mógł sterować.

Dla starszego dziecka możemy postawić już na samochód bez pilota, gdzie dziecko będzie mogło samo sterować.

Jakie pojazdy zdalnie sterowane dla dzieci na akumulator mamy dostępne na rynku?

  • samochody
  • quady
  • traktorki
  • motorki