Zaznacz stronę

Zabawki zdalnie sterowane kojarzą się głównie z chłopcami. Pora jednak odrzucić stereotypy i kupić naszej córce właśnie taką zabawkę!

Zabawki zdalnie sterowane dla dziewczynek – ranking

  1. Latająca Lalka Wróżka Fairy Tale – jeden z dowodów, że zabawki zdalnie sterowane są również dla dziewczyn. To przecież nie zawsze musi być samochód czy traktor. Może być też wróżka! Sterowana jest ona za pomocą dłoni, a także wyposażona w diody LED, co umili naszej córce zabawę.
  2. Zdalnie sterowany samochód Myszka Minnie – różowiutki samochodzik z figurką ulubionej bohaterki naszych córek! Sterowany za pomocą pilota, może poruszać się zarówno w przód, jak i w tył. Cały zestaw prezentuje się bardzo słodko i dziewczęco, dzięki kokardkom, kropeczkom oraz serduszkom.
  3. Silverlit MOOKO – kotek jest zabawką sterowaną dotykiem. Stanie się on najlepszym przyjacielem naszej córeczki! Potrafi on m.in. chodzić, ustawiać się w różnych pozycjach czy wydawać dźwięki. Po włączeniu „oczy” zabawki świecą się jak oczy prawdziwego kota.
  4. Chi Chi Love – zabawkowy piesek jest już na rynku od wielu lat i oczarował wiele dziewczynek! Jest to raczej zabawka zdalnie sterowana dla starszych dzieci. Chihuahua reaguje na głos oraz dotyk, a także rozpoznaje aż 12 komend w języku polskim! Wydaje też dźwięki, przypominające odgłosy wydawane przez prawdziwe zwierzę.
    W zestawie jest również torebka.

Wysoka cena

Zabawki zdalnie sterowane, ze względu na swoje funkcje, dosyć sporo kosztują. Warto jednak zakupić takową naszej córeczce, a na pewno odpłaci nam serdecznym uśmiechem!